Вибір відповідной мотокосы!

Кожен ентузіаст саду чи домовласник літнього сезону так чи інакше зіткнеться з проблемою підстригання газону, а також боротьби з бур’янами. Зрізання дерну «дідівським» способом – ручною косою – звичайно, це приголомшливе знайомство з глибокими традиціями, зараз ми так і залишилися, що часу на косіння як і набагато менше, так і газон не чекає – він росте. Отже, все більше число дачників переходять на надійний сучасний механічний пристрій – газовий осушувач (мотокосу). Сьогодні ми поговоримо про те, яку газонокосарку краще придбати для дачного будинку або будинку.

Газовий тример, газонокосарка або мотокоса – це різні назви одного бензинового садового інструменту, розробленого для різання газону чи невеликих кущів.

Для газонокосарки, поряд з електропилами, проте, рекомендується використовувати газ А-92. Рекомендована марка палива зазвичай вказується в інструкції. Існують, звичайно, електричні тримери, але вони вимагають для роботи електричної мережі, а це також не дуже практично і навіть не завжди можливо.

Визначаючись, яку фрезу мотокосу, необхідно розраховувати на дотримання параметрів:

Потужність.

Він вимірюється в кінських силах або ватах. Їх пропорція 1 кВт: 1,36 к.с.

Для маленького газону з травою вам достатньо 0,8-0,9 кВт потужності. Якщо ви збираєтеся скошувати бур’ян, то мінімальна потужність газонокосарки повинна бути від 1,2 кВт. Ну а яку газонокосарку вибрати для великих площ і густих бур’янів? Нижче ви також можете використовувати спеціалізований збіднювач палива з потужністю двигуна 3 кВт або більше.

Тип двигуна.

Стандартний – двотактний.
Сучасний – чотиритактний.

Чотиритактний двигун дорожчий, а також важить набагато більше, але він набагато надійніший у використанні та, зокрема, тихіший, ніж двотактний.

Тип ріжучої частини.

Основними видами ріжучих компонентів газозбагачувачів є ножі, а також волосінь.

Волосини використовуються при скошуванні дерну і можуть мати різний діаметр. Однак критерієм є 2-3 мм.

Сталеві або пластикові ріжучі леза дозволяють зрізати складний газон, бур’яни, крихітні чагарники, а також молоді дерева. Встановлюючи ніж на газонокосарку, поводьтеся з ним дуже ретельно – якщо ви носите & rsquo; & rsquo; t сповіщення, ви можете додатково скошувати молоді початки насіння.

У сучасну косарку зазвичай можна поставити і ножі, і котушку з волосінню. Вибираючи, яку нарізку купити, переконайтеся, що такий багатоваріантний аспект нарізки присутній у вашому лінері. Це дійсно без проблем. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук інструменту під рішення ваших завдань – достатньо звернутися в наш інтернет-магазин інструментів instr.com.ua і купити інструменти в Києві та Україні з кращим співвідношенням ціни і якості.

Вага кущоріза.

Імовірно, що така другорядна характеристика, незважаючи на те, скільки часу ви можете працювати без перерви, залежить від ваги садового пристрою.

Середня вага косарки 4-8 кг. Чим ефективніше, тим важче. Для газонокосарки середньої потужності типова вага становить 6,5-7 кг. Крім того, переконайтеся, що під час продажу газонокосарки вона оснащена спеціальним ременем, який розподіляє вагу з рук на все тіло. Це значно полегшить вашу роботу.

І нарешті.

Традиційно постачальників засобів для косіння газонів можна розділити на 3 команди:

  • імпорт найвищої якості;
  • великий Китай;
  • просто Китай.

Першу групу складають високоякісні та дорогі газонокосарки Alpina, Oleo-MAC, Husqvarna. Вирішуючи, яку газонокосарку куди краще взяти, пам’ятайте, що інструменти у таких виробників чудові, але й вартість відповідна: малопотужні моделі обійдуться вам від 250 доларів, а моделі середньої потужності – 300-350 доларів.

Такі агрегати функціонуватимуть акуратно та якісно протягом тривалого часу. І це теж не обговорюється.